Sīkdatņu politika

Šī sīkdatņu politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2023 un attiecas uz Eiropas Ekonomikas zonas un Šveices pilsoņiem un likumīgiem pastāvīgajiem iedzīvotājiem

1. Ievads

Mūsu vietne https://energoup.lv (turpmāk tekstā: “vietne”) izmanto sīkfailus un citas saistītas tehnoloģijas (ērtības labad visas tehnoloģijas tiek sauktas par “sīkfailiem”). Sīkdatnes ievieto arī trešās puses, kuras esam iesaistījušies. Zemāk esošajā dokumentā informējam par sīkdatņu izmantošanu mūsu vietnē.

2. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels vienkāršs fails, kas tiek nosūtīts kopā ar šīs vietnes lapām un saglabāts jūsu pārlūkprogrammā jūsu datora vai citas ierīces cietajā diskā. Tajā saglabātā informācija var tikt atgriezta mūsu serveros vai attiecīgo trešo pušu serveros nākamā apmeklējuma laikā.

3. Kas ir skripti?

Skripts ir programmas koda daļa, kas tiek izmantota, lai mūsu vietne darbotos pareizi un interaktīvi. Šis kods tiek izpildīts mūsu serverī vai jūsu ierīcē.

4. Kas ir tīmekļa bāksignāls?

Tīmekļa bāksignāls (vai pikseļu tags) ir neliels, neredzams teksta vai attēla fragments vietnē, ko izmanto, lai uzraudzītu vietnes trafiku. Lai to izdarītu, dažādi dati par jums tiek glabāti, izmantojot tīmekļa bāksignālus.

5. Sīkdatnes

5.1 Tehniskās vai funkcionālās sīkdatnes

Dažas sīkdatnes nodrošina, ka noteiktas vietnes daļas darbojas pareizi un jūsu lietotāja preferences paliek zināmas. Ievietojot funkcionālās sīkdatnes, mēs atvieglojam mūsu vietnes apmeklēšanu. Tādā veidā, apmeklējot mūsu vietni, jums nav atkārtoti jāievada viena un tā pati informācija un, piemēram, preces paliek jūsu iepirkumu grozā, līdz esat samaksājis. Mēs varam ievietot šos sīkfailus bez jūsu piekrišanas.

5.2 Mārketinga/izsekošanas sīkfaili

Mārketinga/izsekošanas sīkfaili ir sīkfaili vai jebkura cita veida lokāla glabāšana, ko izmanto, lai izveidotu lietotāju profilus, lai rādītu reklāmu vai izsekotu lietotāju šajā vietnē vai vairākās vietnēs līdzīgiem mārketinga nolūkiem.

6. Esošie sīkfaili

Elementor – Statistika (Anonīmi), Funcionālās
Complianz – Funcionālās
Google maps – Mārketinga, izsekošanas
 

7. Piekrišana

Kad apmeklējat mūsu vietni pirmo reizi, mēs parādīsim uznirstošo logu ar skaidrojumu par sīkdatnēm. Tiklīdz jūs noklikšķināt uz “Saglabāt piekrišanas”, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam uznirstošajā logā atlasītās sīkdatņu un spraudņu kategorijas, kā aprakstīts šajā sīkdatņu politikā. Jūs varat atspējot sīkdatņu izmantošanu savā pārlūkprogrammā, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietne var vairs nedarboties pareizi.

8. Sīkdatņu iespējošana/atspējošana un dzēšana

Jūs varat izmantot savu interneta pārlūkprogrammu, lai automātiski vai manuāli dzēstu sīkfailus. Varat arī norādīt, ka noteiktas sīkdatnes nedrīkst ievietot. Vēl viena iespēja ir mainīt interneta pārlūkprogrammas iestatījumus, lai jūs saņemtu ziņojumu katru reizi, kad tiek ievietots sīkfails. Lai iegūtu papildinformāciju par šīm opcijām, lūdzu, skatiet norādījumus pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietne var nedarboties pareizi, ja visas sīkdatnes ir atspējotas. Ja izdzēsīsiet sīkfailus savā pārlūkprogrammā, tie tiks atkārtoti ievietoti pēc jūsu piekrišanas, kad atkārtoti apmeklēsiet mūsu vietnes.

9. Jūsu tiesības attiecībā uz personas datiem

Jums ir šādas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem:

  • Jums ir tiesības zināt, kāpēc jūsu personas dati ir nepieciešami, kas ar tiem notiks un cik ilgi tie tiks saglabāti.
  • Piekļuves tiesības: Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, kas mums ir zināmi.
  • Tiesības uz labošanu: jums ir tiesības papildināt, labot, dzēst vai bloķēt savus personas datus, kad vien vēlaties.
  • Ja jūs sniedzat mums savu piekrišanu jūsu datu apstrādei, jums ir tiesības atsaukt šo piekrišanu un pieprasīt jūsu personas datu dzēšanu.
  • Tiesības pārsūtīt savus datus: jums ir tiesības pieprasīt visus savus personas datus no pārziņa un nodot tos pilnībā citam pārzinim.
  • Tiesības iebilst: jūs varat iebilst pret savu datu apstrādi. Mēs to ievērojam, ja vien nav pamatota iemesla apstrādei.

Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums. Lūdzu, skatiet kontaktinformāciju šīs sīkdatņu politikas apakšā. Ja jums ir sūdzība par to, kā mēs apstrādājam jūsu datus, mēs vēlamies jūs dzirdēt, taču jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu aizsardzības iestādei).

10. Kontaktinformācija

Ja jums ir jautājumi un/vai komentāri par mūsu sīkfailu politiku un šo paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šādu kontaktinformāciju:

SIA “EnergoUP”
Zavoloko iela 28, Rēzekne, LV-4601

Latvija
Mājaslapa: https://energoup.lv
Epasts: vl.puogrene@ofni
Tālrunis: +371 28759125

Šī sīkdatņu politika tika sinhronizēta ar cookiedatabase.org 2023

Scroll to top